KSŁomianki

Strona główna / Aktualności / Wracamy po krótkiej przerwie

Wracamy po krótkiej przerwie

Wracamy po krótkiej przerwie}

      Po tygodniowej przerwie spowodowanej powrotem zimy, KS Łomianki udał się do Długiej Kościelnej na mecz z KS Halinów. Od pierwszych minut można było zauważyć dominację gości, którzy po rzucie karnym w 6 minucie obejmują prowadzenie. Kilka minut później pada druga bramka. W drugich 45 minutach Łomianki dokładają jeszcze dwa trafienia, w tym pierwszy gol Mateusza Kaima. W ciągu 90 minut trener Hubert Dolewski dał pograć wszystkim powołanym zawodnikom, z bramkarzami włącznie. Dziękujemy przybyłym kibicom naszego klubu za doping.

      Po wyganym meczu KS wskakuje o miejsce w górę i zajmuje 3 pozycję tracąc 2 punkty do Polonii Warszawa i 10 do KTS Weszło.

Już w czwartek będziemy gościć w Łomiankach lidera KTS Weszło. Zapraszamy na F48 o godzinie 17 na mecz i pyszną kawę serwowaną od naszego sponsora Coffee Nation.

KS Halinów - KS Łomianki    0:4  (0:2)

     Skład: Cezary Chwaściński (79' Dominik Marnik), Mateusz Argasiński, Patryk Kępka, Maciej Zambrzycki (60' Igor Ruciński), Nico Wouters (64' Kacper Błaszczak), Artur Zabłocki (74' Szymon Michoński), Sławomir Truszczyński (74' Łukasz Trzaskowski), Jacek Kowalski (69' Viktor Kaiuk), Bui Mateusz (75' Damian Rucikowski), Krystian Wieczorek, Mateusz Kaim

      Bramki: Mateusz Argasiński (karny 6'), Nico Wouters (21'), Maciej Zambrzycki (54'), Mateusz Kaim (74')