KSŁomianki

Strona główna / Aktualności / Witamy na pokładzie cz.1

Witamy na pokładzie cz.1

Witamy na pokładzie cz.1}

      Rozpoczynamy prezentację nowych zawodników KS Łomianki. Dziś pierwsza trójka, Witamy na pokładzie:

      Wojtek Kalinowski, 26-letni skrzydłowy wraca do nas po półrocznej przerwie związanej z kontuzją której doznał tuż przed transferem do zespołu KP Błękitni Stargard. W sezonie 2018/2019 zdobył w żółto-czarnych barwach 7 goli i dołożył do nich 11 asyst.

      Popularny Kali w przeszłości występował w Legionowii Legionowo, a także na Ekstraklasowych boiskach w barwach Górnika Łęczna. Łącznie na poziomie centralnym zanotował 75 występów

 

      Maciej Radaszkiewicz, 22-letni ofensywny pomocnik który trafił do nas na zasadzie transferu definitywnego z trzecioligowego Ruchu Wysokie Mazowieckie, gdzie rozegrał 17 spotkań ligowych w których zdobył 1 bramkę i zaliczył 2 asysty.

      W sezonie 2018/2019 w barwach Świtu Skolwin i Mazura Ełk (3 liga) zanotował 20 występów 3-krotnie pokonując bramkarzy rywali i notując 3 asysty. Zawodnik ma na swoim koncie 4 występy na pierwszoligowych boiskach w barwach Wigier Suwałki.

      Pedro Luis Moreno González to 23-letni zawodnik pochodzenia hiszpańskiego, do Łomianek trafił z trzecioligowego Ciudad Real. W rundzie jesiennej trwającego sezonu rozegrał 11 spotkań ligowych w których zachował 5 czystych kont. Poprzednio występy w barwach Córdoba CF B i UD Melilla (Segunda División B-odpowiednik 2 ligi w Polsce).

      Zawodnik ma za sobą liczne występy w Pucharze Hiszpanii m.in. przeciwko Realowi Madryt. Ponadto dwukrotnie znalazł się w 18-stce meczowej w zespole Córdoba CF w rozgrywkach Segunda División (odpowiednik 1 ligi w Polsce).