KSŁomianki

Strona główna / Aktualności / Weszło nie takie straszne

Weszło nie takie straszne

Weszło nie takie straszne}

      W sobotnie popołudnie drużyna Huberta Dolewskiego udała się na warszawskie Bemowo na kolejny mecz 5 kolejki. Tym razem przeciwnikiem była drużyna Weszło Warszawa, która w tym sezonie z pełnym dorobiem punktowym zajmowała 1 miejsce w grupie. Trybuny wypełnione w prawie 100% zapowiadały dobre widowisko. 

      Łomiankowski klub nie przestraszył się lidera i od początku ruszył do ataku. Poprzeczka i strzały w światło bramki dawały nadzieje na celne trafienie. W 22 minucie goście wychodzą na prowadzenie. Początek drugiej odsłony to napór drużyny z Warszawy, którzy szybko zdobywają bramkę kontaktową. Po gorszej grze KS Łomianek i wejściu Macieja Zambrzyckiego to znowu goście przejmują inicjatywę. Dwadzieścia minut przed ostatnim gwizdkiem KS zdobywa drugą zwycięskom bramkę. W końcówce spotkania za nie sportowe zachowanie zawodnik gospodarzy otrzymuje czerwoną kartkę.

      Dopisujemy sobie 3 punkty i wskakujemy na pozycję lidera.

Dziękujemy kibicom z Łomianek za liczne przybycie na obiekt przy ulicy Obrońców Tobruku. Szczególnie dziękujemy młodzieży rocznika 2006 naszej Akademii. Zapraszamy na kolejne, ważne mecze, w których potrzebować będziemy Waszego dopingu.

      KTS Weszło- KS Łomianki    1:2  (0:1)

Skład: Cezary Chwaściński, Mateusz Argasiński, Szymon Michoński, Patryk Kępka (39' Patryk Sadurek), Aron Majczyna (62' Maciej Zambrzycki), Nico Wouters, Artur Zabłocki, Sławomir Truszczyński, Paweł Burny (88' Mateusz Borkowski), Michał Lichota, Damian Rucikowski (72' Igor Ruciński)

Bramki: Damian Rucikowski (22'), Michał Lichota (70')

Żółta kartka: Michał Lichota (90')