KSŁomianki

Strona główna / Aktualności / Początek przygotowań

Początek przygotowań

Początek przygotowań}

      W poniedziałek 15 lipca przygotowania do kolejnego sezonu wznowił zespół seniorów prowadzonych przez trenera Huberta Błaszczak oraz jego asystentów Kacpra Masenek i dołączającego do sztabu Rafała Cybulskiego.

      Na pierwszym treningu pojawiło się 21 zawodników m.in. znani z występów w KS-ie w ubiegłym sezonie: Aron Majczyna, Sławomir Truszczyński, Hubert Czady, Michał Kielak, Łukasz Stanisławski, Mateusz Siemiatkowski, Kacper Knauber, Piotr Ostrowski, Jakub Kopacz i Łukasz Janik a także wracający do I zespołu Tomasz Kaczmarek i Damian Szatkowski. Nie zabrakło również nowych twarzy, wśród testowanych zawodników byli głównie młodzi piłkarze tj. Mateusz Leszczuk (Legia Warszawa), Patryk Cynt (Legionovia Legionowo), Filip Jadacki (Mszczonowianka Mszczonów) oraz doświadczony bramkarz Kacper Skrzypek (Ursus Warszawa), Alex Tarasov i Serhii Zahidulin (bez klubu).

      Nasi piłkarze trenowali we wtorek i czwartek, zaś w środę rozegrali pierwszy sparing w Ożarowie Mazowieckim z miejscową Ożarowianką. Wynik tego spotkania, pomimo przewagi naszego zespołu i prowadzenia 2:0, był remisowy 2:2. Obie bramki dla naszego zespołu zdobył wracający po kontuzji Michał Kielak. W meczu kontrolnym wystąpił już nowy środkowy obrońca żółto-czarnych Kacper Jadacki z Mszczonowianki Mszczonów oraz środkowy pomocnik Joel Zamora, który do tej pory występował na boiskach III ligi hiszpańskiej.

      Kolejny mecz kontrolny już w najbliższą niedzielę z Marcovią Marki. Start godzina 18:30, boisko przy ulicy Wiślanej 69.

Serdecznie zapraszamy.