KSŁomianki

Strona główna / Aktualności / Nowi zawodnicy w KSŁ

Nowi zawodnicy w KSŁ

Nowi zawodnicy w KSŁ}

      Carlos Saavedra został zawodnikiem KS Łomianki, w siedzibie klubu przy F48 złożył podpis pod umową która obowiązywać będzie przez najbliższy rok. 

      Zawodnik ma 23 lata, 188 cm wzrostu oraz ponad 100 występów w hiszpańskiej III lidze. W przeszłości trenował w UD Las Palmas (Primera Division) oraz występował w rezerwach tego klubu. Jego ostatnim klubem był SD Tenisca dla którego zdobył 7 goli, pomimo że na boisku występuje jako środkowy obrońca.

      Kolejnymi zawodnikami którzy tego lata zasilą szeregi Ks-u są bracia Kacper i Filip Jadaccy. Obaj piłkarze w ostatnim sezonie występowali w drużynie Mszczonowianki Mszczonów (IV liga, grupa południowa). Kacper ma 23 lata i jest nominalnym środkowym obrońcą. Filip ma 21 lat i wstępuje na pozycji ofensywnego pomocnika.

      Bardziej doświadczony z braci ma na swoim koncie ponad 30 występów na poziomie III ligi (Jagiellonia II Białystok, Pogoń Grodzisk Mazowiecki). Młodszy zaś w ostatnich dwóch sezonach rozrywkowych zdobył łącznie 10 bramek i dołożył 5 asyst (MKS Piaseczno, Mszczonowianka Mszczonów). Warto dodać, że Jadaccy razem mają 383 cm wzrostu, co daje duże możliwości w walce powietrznej.

      Naszym nowym zawodnikom życzymy wielu sportowych sukcesów w żółto-czarnych barwach.