KSŁomianki

Strona główna / Aktualności / Co mecz to 3 punkty

Co mecz to 3 punkty

Co mecz to 3 punkty}

      Po minionym weekendzie na czele swoich tabel są drużyny z Łomianek, z czego seniorzy są jedyną drużyną bez straty punktów. Zanim o lidze cofniemy się do środy kiedy to KS Łomianki rozegrały kolejny mecz o Puchar Polski. Na boisku warszawskiej AWF przeciwnikiem była drużyna Białych Orłów. Pierwszy gol padł kilka chwil po pierwszym gwizdku sędziego. Przez kolejne 90 minut następne cztery. Strzelcami byli: Damian Reda, Adam Piwoński, Maciej Zambrzycki, Szymon Kwiatkowski, Kamil Kądziela. W najbliższą środę ponownie na AWF mecz z Gromem Warszawa.

Białe Orły-KS Łomianki  0:5 (0:2)

      W sobotę zespół Piotra Szczechowicz rozgrywał 5 kolejkę LO. Tym razem kibice mogli zobaczyć pojedynek z MKSem Polonia Warszawa. Choć przeciwnicy przyjechali z wsparciem zawodników z CLJ, to i tak wrócili bez punktu. Mecz zakończył się trzy bramkowym zwycięstwem gospodarzy, a kibice oglądali pokaz strzelecki Daniela Ciechańskiego.

KS Łomianki-MKS Polonia Warszawa  3:0 (2:0)

      Ostatnim meczem w podsumowaniu jest pojedynek rezerw KSu z rezerwami Madziara Nieporęt. Tutaj dwójka znowu nie zwalnia tempa, strzelając grad bramek. W 4 rozegranych kolejkach zdobyli 36, tracąc 3. W tym meczu na listę strzelców wpisali się: Adrian Brzuchacz (4x), Marek Szczepanik (3x), Rafał Joachim Zakrzewski (2x), Piotr Kołaczyski (2x), Julian Pająk.

KS II Łomianki-Madziar II NIeporęt  12:0 (7:0)